Joga w ciąży


Kochane przyszłe mamy,


Jest mi bardzo miło ogłosić, iż od połowy marca 2017 ruszamy z zajęciami dla kobiet w ciąży. Zajęcia prowadzone są w niewielkiej grupie kobiet, tak aby każda z Was miała indywidualną opiekę instruktora. Dodatkowo w niewielkich grupach łatwiej nawiązuje się przyjaźnie szczególnie, że w tym momencie macie wiele wspólnego: doświadczacie jak to jest tworzyć nowe życie! 
Zajęcia są możliwością wymiany doświadczeń z innymi kobietami w ciąży, czasem nawiązywania kontaktu z nienarodzonym jeszcze dzieckiem oraz poruszaniem ciała i regulowaniem oddechu w możliwie najlepszy sposób dla Ciebie i dziecka.


Dlaczego joga w ciąży?
Badania wskazują, że prenatalna joga może mieć wiele korzyści dla kobiet w ciąży i ich dzieci. Badania sugerują, że ćwiczenia jogi podczas ciąży mogą także poprawić jakość snu, zmniejszyć stres i niepokój oraz zwiększyć siłę, elastyczność i wytrzymałość mięśni potrzebnych do porodu.
Obszerny i szczegółowy artykuł na temat korzyści płynących z praktykowania jogi podczas ciąży znajdziesz na Portalu Jogi.
Ceny przedstawiają się następująco:
1sze zajęcia: €15
Każde kolejne: €20
Karnet 5 zajęć: €75

Maty oraz podusie i inne pomoce są dostępne bez dodatkowych opłat.
Wtorek: 16:00 - 17:30

Gdzie?
Zajęcia prowadzone są w domowym studio na Wielandplatz 7. 1100 Wiedeń.
Ilość miejsc jest ogranoczona do 5 kobiet w grupie, w związku z czym poprzednie rezerwacje są konieczne oraz w przypadku anulowania zarezerwowanej sesji należy zrobić to w dzień przed zajęciami (24 godziny). To jest bardzo ważne, by zajęcia funkcjonowały w zorganizowany sposób. 
Jak dokonać rezerwacji?
Zakupu karnetu na 5 zajęć można dokonać w sklepie internetowym.
Jeśli jednak pragniesz nas wypróbować zanim zdecydujesz się na pakiet 5 lekcji, wystarczy wiadomość email, bądź wiadomość na naszej stronie Facebook z informacją o chęci zarezerwowania miejsca na konkretny dzień.


Mam nadzieję, że widzimy się na macie kochane przyszłe mamy!

Z miłością,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz