Joga w Wiedniu / Grafik


Galeria
Grafik zajęć grupowych


Kliknij na powyższe zdjęcie, aby je powiększyć

Cennik:
1sze zajęcia: 10 EUR
Każde kolejne: 15 EUR
Karnet 5 lekcji: 50 EURZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY


Zajęcia prowadzone są w niewielkiej grupie kobiet, tak aby każda z Was miała indywidualną opiekę instruktora. Dodatkowo w niewielkich grupach łatwiej nawiązuje się przyjaźnie szczególnie, że w tym momencie macie wiele wspólnego: doświadczacie jak to jest tworzyć nowe życie! 


Zajęcia są możliwością wymiany doświadczeń z innymi kobietami w ciąży, czasem nawiązywania kontaktu z nienarodzonym jeszcze dzieckiem oraz poruszaniem ciała i regulowaniem oddechu w możliwie najlepszy sposób dla Ciebie i dziecka.

Ceny przedstawiają się następująco:

1sze zajęcia: €15

Każde kolejne: €20

Karnet 5 zajęć: €75


Więcej o zajęciach dla kobiet w ciąży po polsku w Wiedniu poczytasz tutaj.


Kurs jogi dla początkujących


 Kurs ten zaprojektowany został specjalnie dla osób, które nigdy wcześniej nie spróbowały jogi. Razem zbudujemy silne i giętkie ciało, poznamy holistyczne zastosowanie asan oraz technik oddechowych i co więcej zgłębimy filozofię jogi, techniki medytacji, jogę rąk czyli mudry i sanskryskie mantry.

Kurs rozpoczyna się we wrześniu 2017 i trwa 10 tygodni.

Cena za kurs to EUR 150 (10 sesji, 1,5 godziny każda).

Więcej o kursie przeczytasz tutaj.

PRYWATNE ZAJĘCIA
Cennik:1 godzina (Wiedeń) - EUR 50 - zajęcia prowadzine w domu klienta, bądź w moim domowym studio. Cena zawiera maty, muzykę, sprzęt do jogi...Podaruj dar jogi


Jeśi masz ochotę podarować najbliższej osobie karnet na zajęcia jogi w Wiedniu oraz warsztaty jogi, tutaj znajdziesz więcej informacji o zakupie karty w prezencie.Do zobaczenia na jodze!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz